Bibliotekos darbo laikas I–IV (9:00–18:00), V (10:00–17:45),
VI,VII (NEDIRBA). Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena

Pasirinkite kalbą

SFbBox by enter-logic-seo.gr

AUKSINIO PROTO 8-ojo sezono 7-asis žaidimas

AUKSINIO PROTO žaidimai
2017-10-31
19:00:00
Sodyba „Vienkiemis“, Karčiama (IIa.)
Vienkiemio g. 3, Padvariai, Kretingos r.

2017 m. spalio 31 d. 19.00 val. vyks septintasis 8-ojo sezono AUKSINIO PROTO žaidimas sodyboje VIENKIEMIS (Vienkiemio g. 3, Padvariai, Kretingos r.).

Intelektiniai žaidimai 2017 m. rugsėjo 19 d. – gruodžio 5 d. kiekvieną antradienį surenka bendraminčius drauge atsakyti į AUKSINIO PROTO klausimus beveik 50-tyje Lietuvos miestų ir miestelių, o šį sezoną dėl AUKSINIO PROTO titulo varžosi komandos net iš Jungtinės Karalystės – Eidinburgo. Tai ne tik žaidimai, bet ir galimybė pabūti kartu su savo bendruomene, užmegzti naujų pažinčių, praplėsti akiratį.

Kretingoje 8-asis AUKSINIO PROTO sezonas į žaidimus sukvietė rekordinį skaičių dalyvių: užsiregistravo ir dėl AUKSINIO PROTO titulo kovoja 14 komandų, kurių kiekvienoje pagal žaidimo taisykles gali būti iki 9 narių. Sezono metu vyks 12 žaidimų po penkis turus. Po kiekvieno turo suskaičiuojami taškai, sumuojami ir skelbiami žaidimo rezultati bei nugalėtojai. Geriausiai pasirodžiusi komanda arba tam tikroje rungtyje daugiausiai taškų surinkusi komanda turi galimybę patekti į AUKSINIO PROTO televizijos žaidimus – deleguoti vieną komandos narį.

AUKSINIO PROTO žaidimus Kretingoje organizuoja Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka. Žaidimų vedėjos – bibliotekos darbuotojos Birutė Naujokaitienė ir Inga Tirevičiutė.

Iki susitikimų žaidimuose!


Renginiai

Turite klausimų?

Darbuotojams

Replica shoes