Bibliotekos darbo laikas I–IV (9:00–18:00), V (10:00–17:45),
VI,VII (NEDIRBA). Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena

Pasirinkite kalbą

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Konferencija „Šeimų greitkelis“ Kretingoje

Konferencija „Šeimų greitkelis“
2017-10-14
10:30:00
Kretingos rajono kultūros centras
J. Pabrėžos g. 1, Kretinga

2017 m. spalio 14 d. 10.30–15.00 val. Kretingos rajono Kultūros centre vyks konferencija „ŠEIMŲ GREITKELIS“, skirta vaikų ugdymo temomis besidominčioms šeimoms.

Jūsų laukia nepakartojamas ir pirmą kartą Kretingos mieste organizuojamas renginys – „Šeimų greitkelis“. Tai konferencija šeimoms, kurios domisi vaikų udgymo temomis, nori suprasti vaikų charakterio kitimo ypatybes bei susipažinti su įvairių lektorių įžvalgomis. Konferencijoje laukiamos ne tik šeimos, bet ir visi, besidomintys vaikų ugdymo temomis.

Registracija jau netrukus!

Gyvenimas šeimoje - sudėtingas vingiuotas greitkelis, kuriame laviruoti jums padės kelio ženklai – lektoriai.

Jus ir Jūsų mažylius pasitiks animatoriai, kuriems galėsite patikėti savo mažuosius, kol Jūs klausysite profesionalių lektorių paskaitų. 

Konferencijoje susipažinsite su:

- aktore, renginių vedėja ir teatro pedagoge Kristina Savickyte, kuri ves paskaitą - diskusiją apie vaikų kūrybiškumą – „Kaip sukurti sąlygas kūrybiškumui namuose?“.

- šeimos santykių konsultantu, lektoriumi Simonu Saimiu Urbonu, tema „Kaip išlikti pora šeimoje?“.

- kūno psichoterapeutu, šeimos, karjeros, gyvenimo būdo konsultantu ir mokovu, lektoriumi ir pranešėju Vaidu Arvasevičiumi, tema „Bausmės, drausminimas, ribojimas, kritika. Galime be jų“.

- psichologe, geštalto terapijos praktike Egle Deksniene, tema „Vaiko pyktis. Kaip reaguoti tėvams?“.

- psichologe Dalia Klumbiene, tema „Kaip auklėti vaikus iki 10 m.“.

- psichologe Julija Akimenkova, tema „Pasaka vaiko gyvenime“.

Renginio organizatoriai: Kretingos rajono savivaldybė, Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka ir Kretingos rajono jaunimo nevyriausybinių organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“.

Konferencija yra finansuojama iš 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programos, LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Kretingos rajono savivaldybės lėšų.


Renginiai

Turite klausimų?

Darbuotojams

Replica shoes