Bibliotekos darbo laikas I–IV (9:00–18:00), V (10:00–17:45), VI (9:00–16.00),
VII (NEDIRBA). Paskutinė mėnesio darbo diena –švaros diena.

Pasirinkite kalbą

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Pamoka vaikams „Lietuvos pilys ir piliakalniai“
2018 02 14

Lietuvos pilys ir piliakalniai: tiesa ar legendos?

2018 m. vasario 14 d., švenčiant Lietuvos valstybingumo šimtmetį, Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos Edukacijos centre vyko pamoka vaikams „Lietuvos pilys ir piliakalniai“, kurios tikslas – plėsti vaikų žinias apie šalies praeitį, jos istoriją, pilis ir piliakalnius, pažinti lietuvišką simboliką. Surengta ir vaikams skirtų knygų apie Lietuvą paroda.


Skaityti daugiau...
Nacionalinė viktorina Kretingoje
2018 02 01

Nacionalinė viktorina apie Lietuvą ir lietuvius

2018 m. sausio 27 d. į Kretingos rajono savivaldybės M.Valančiaus viešąją biblioteką buvo kviečiami Kretingos rajono gyventojai pasitikrinti žinias apie Lietuvą ir dalyvauti Valstybės šimtmečio žinių patikrinimo apie Lietuvą ir lietuvius konkurse – Nacionalinėje viktorinoje.


Skaityti daugiau...
Almanacho „Smiltys“ pristatymas
2018 02 01

Almanache „Smiltys“ – kūrybos kraitė

2018 m. sausio 19 d. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje pristatytas laikraščio „Pajūrio naujienos“ išleistas almanachas „Smiltys“ – leidinys, kuriame publikuojami Kretingos krašto kūrėjų subrandinti kūrybiniai lobiai.


Skaityti daugiau...
Rūtos Beišytės knygos „Ideali figūra“ pristatymas
2018 01 29

Pristatyta bestseleriu tapusi knyga

2018 m. sausio 20 d. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su asmenine trenere, mitybos specialiste Rūta Beišyte-Aminova. Susitikimo metu trenerė ne tik atsakė į visus rūpimus klausimus, papasakojo kaip įveikti sunkumus ir siekti užsibrėžtų tikslų, bet ir pristatė savo bestseleriu tapusią knygą „Ideali figūra“.


Skaityti daugiau...
Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LIJOT) narė, projekto „Įsitrauk!“ koordinatorė Giedrė Vaičiūnaitė
2018 01 24

Jaunimo organizacijų diskusija „Įsitrauk!“

2018 m. sausio 23 d. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos erdvėje jaunimui „Savas kampas“ vyko diskusija „Įsitrauk!“, po kurios pavadinimu slėpėsi struktūrinio dialogo procesas – prasmingas pokalbis tarp jaunų žmonių atsakant į klausimą –  „Jaunimas Europoje: kas toliau?“.


Skaityti daugiau...

Renginiai

Turite klausimų?

Darbuotojams

Replica shoes