Bibliotekos darbo laikas I–IV (9:00–18:00), V (10:00–17:45), VI (9:00–16.00),
VII (NEDIRBA). Paskutinė mėnesio darbo diena –švaros diena.

Pasirinkite kalbą

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Vaikų kūryba – Astrid Lindgren

Vaikai kuria Astridai Lindgren

2017 m. lapkričio 7 d. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos 4 klasės mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime, skirtame Astridos Lindgren 110-osioms gimimo metinėms.


Skaityti daugiau...
Šaltinis: http://siguteach.lt/file/2016/08/09/34_img_3263_1.jpg

„Akvarelės klasei“ užsiėmimas su Sigute Ach

2017 m. spalio 18 d. 9.00 val. Vaikų literatūros centre vyks susitikimas su dailininke SIGUTE ACH ir kūrybos pamoka „Akvarelės klasei“.


Skaityti daugiau...

Vilko personažas vaikams padės susipažinti su biblioteka

2017 m. spalio 2 d. 10 val. Vaikų literatūros centre vyks pažintinė literatūros pamokėlė „LABAS VILKE, KAIP GYVENI?“.


Skaityti daugiau...
Vasaros vaikų užsiėmimai bibliotekoje

Vasaros vaikų biblioteka

Jau įprasta, kad kiekvieną trečiadienio ankstyvą popietę į Erdvę vaikams, esančią Vaikų literatūros centre, bibliotekoje, renkasi mažieji skaitytojai, nes čia jiems vyksta įvairūs renginiai ir vaikų knygų klubo „Pelėdžiukai“ užsiėmimai. Ką veikti, dažniausiai, pasiūlo patys popietės dalyviai, tad kiekvienas šioje erdvėje yra ir šeimininkas, ir svečias, ir žiūrovas. Net ir teatro režisierius, ar bibliotekininkas!


Skaityti daugiau...
Projektas vaikams „Pažinimo kelias“

Bibliotekoje buvo tiesiamas „Pažinimo kelias“

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka, vykdydama projektą „Pažinimo kelias“, visus 2016–2017 mokslo metus bendradarbiavo su dviem pradinio ugdymo klasėmis: Kretingos mokyklos-darželio „Žibutė“ (mokytoja Alma Valantinienė) ir Kretingos M.Daujoto pagrindinės mokyklos (mokytoja Rasa Zulumskytė-Trumpenskienė) antrokais.


Skaityti daugiau...
Bibliotekos Bičiulių šventė 2017

Bibliotekos Bičiulių šventė „Puslapių šnaresy“

Jau ne pirmus metus gegužės mėnesį Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje vyko tradicinė Bičiulių šventė „Puslapių šnaresy“, skirta pagerbti mažuosius bibliotekos skaitytojus už aktyvią ir kūrybinę veiklą. Šįkart, 2017 m. gegužės 12 d. pavakarę, bibliotekoje pasidžiaugta kūrybingais vaikais, skaitančiomis šeimomis, aktyviausiais skaitytojais, bibliotekos bičiuliais.


Skaityti daugiau...
Knygos vaikams „Ulfas ir stebuklinga barzda“ pristatymas

Knygos vaikams „Ulfas ir stebuklinga barzda“ pristatymas

2017 m. balandžio 24 d. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus  viešojoje bibliotekoje su M. Daujoto pagrindinės mokyklos trečiokais susitiko debiutuojantis vaikų rašytojas Virgis Šidlauskas. Jo pirmojoje knygoje „Ulfas ir stebuklinga lazda“ pasakojama apie išdykėlį berniuką, kuris iškrėtęs išdaigą leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę ir bando atitaisyti savo klaidas.


Skaityti daugiau...
Vaikų knygos dienos minėjimas Kretingos bibliotekoje

Vaikų knygos dienos minėjimas Kretingos bibliotekoje

2017 m. balandžio 5 d. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros centre vyko literatūrinė pamokėlė „Prie žalvarinio pasakos paminklo“, skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti.


Skaityti daugiau...
Knygos viršelis

Susitikimas su rašytoju Virgiu Šidlausku

2017 m. balandžio 24 d. – Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės #tuesibiblioteka pradžios dieną – 10.00 val. vyks susitikimas su rašytoju, knygos „Ulfas ir stebuklinga barzda“ autoriumi VIRGIU ŠIDLAUSKU.


Skaityti daugiau...
Trečiokai mielai fotografavosi su Vilku

Gimtosios kalbos pamoka bibliotekoje linksmai su Vilku

Vasario 21-ąją Jungtinės Tautos nuo 1999 m. yra paskelbusios Tarptautine gimtosios kalbos diena. O nuo 2016-ųjų vasario 16 – kovo 11 dienomis Lietuvoje ir užsienyje įvairiais renginiais pažymimos Lietuvių kalbos dienos. Vasario 23 d. į šioms dienoms skirtą renginį „Linksmažodžiai išdykauja“ bibliotekos Edukacijos centre atvyko Kretingos Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos trečiokai kartu su mokytoja Alberta Jurgutiene.


Skaityti daugiau...

Erdvė vaikams

erdvevaikams

Bibliotekoje duris atvėrė nauja laisvalaikio – skaitymo, atradimų ir žaidimų – erdvė jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams. Čia veikia ir vaikų knygų klubas „Pelėdžiukai“. Kviečiame!


Daugiau skaitykite:

Nauja erdvė vaikams bibliotekoje

Vaikų knygų klubo „Pelėdžiukai“ užsiėmimai


Metų knygos“ rinkimai „Lapės ir vilko pokalbių“ ciklo renginio metu

Vaikų metų knygos rinkimai Kretingos bibliotekoje

Kasmet Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija bei Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija rengia akciją „Metų knygos rinkimai“ ir kviečia skaitytojus balsuoti už geriausias lietuvių autorių knygas. Jau dvyliktą kartą pristatomi praėjusiais metais išleistų lietuvių literatūros kūrinių penketukai trijose kategorijose: vaikų, suaugusiųjų ir poezijos.


Skaityti daugiau...
Erdvė vaikams Vaikų literatūros sektoriuje

Vaikų knygų klubo „Pelėdžiukai“ užsiėmimai

Kiekvieną trečiadienį 14 val. Vaikų literatūros sektoriaus Vaikų erdvėje vyksta vaikų knygų klubo „PELĖDŽIUKAI“ užsiėmimai.


Skaityti daugiau...
Naujos erdvės vaikams bibliotekoje atidarymas

Nauja erdvė vaikams bibliotekoje

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros sektoriuje organizuojami įvairiausi renginiai, knygų pristatymai, susitikimai su autoriais, dirbtuvėlės, pasakų skaitymo popietės, knygų klubo „Pelėdžiukai“ veikla. Tai vieta, kurioje vaikai leidžia laiką po pamokų, bendrauja ir vis labiau susipažįsta su pasauliu.


Skaityti daugiau...

Vaikų Metų knygos rinkimai bibliotekoje

2017 m. sausio 27 d. 10 val. Vaikų literatūros sektoriuje vyks Vaikų Metų knygos rinkimų renginys „VILKO IR LAPĖS POKALBIAI“.


Skaityti daugiau...

Renginiai

Turite klausimų?

Darbuotojams

Replica shoes