Bibliotekos darbo laikas I–IV (9:00–18:00), V (10:00–17:45),
VI,VII (NEDIRBA). Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena

Pasirinkite kalbą

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Viktorina apie Švediją

Viktorina apie Švediją
2018-06-19
19:00:00
Kretingos r. sav. M. Valančiaus viešoji biblioteka, Abonementas
Vilniaus g. 8, Kretinga

Norite sužinoti daugiau apie Švediją? 2018 m. birželio 19 d. 19.00–20.30 val. dalyvaukite šeimų ir draugų VIKTORINOJE, į kurią kviečia Švedijos ambasada Lietuvoje bei Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka!

Švedijos ambasadorė Lietuvoje Maria Christina Lundqvist pasiūlė idėją skirtinguose Lietuvos regionuose surengti viktorinas apie Švediją, Lietuvos ir Švedijos santykius bei mūsų valstybės šimtmetį, o viktorinų laimėtojus pakviesti į ambasadą ir pavaišinti patiekalais iš šimtmečio meniu. Pirmieji pietūs nugalėtojams buvo surengti balandžio 27 d. Juose dalyvavo viktorinas Rytų Lietuvos regione – Utenos, Visagino ir Šalčininkų miestuose – laimėjusios komandos.

Vasarą viktorinos vyksta Vakarų Lietuvoje: Šilutėje, Kretingoje ir Telšiuose.

2018 m. birželio 19 d. (antradienį) 19 val. kviečiame į Šeimų ir draugų viktoriną Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos Abonemente.

Dalyvauti ir registruoti savo komandas gali visi norintys. Registracija vyksta iki birželio 18 d. tel. (8 445) 78 984 arba el. p. Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. .

Pagrindinis prizas – nugalėtojų apsilankymas Švedijos ambasadoje Vilniuje birželio 29 d. (penktadienį) ir ypatingi pietūs su Švedijos ambasadore Lietuvoje Maria Christina Lundqvist! *

Iškilmingas šimtmečio meniu – tai unikali Švedijos ambasados dovana Lietuvai valstybingumo atkūrimo šimtmečio proga!

*Kelione rūpinasi viktorinos nugalėtojai.

 

 


Renginiai

Turite klausimų?

Darbuotojams

Replica shoes