Bibliotekos darbo laikas I–IV (9:00–18:00), V (10:00–17:45),
VI,VII (NEDIRBA). Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena

Pasirinkite kalbą

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Seminaras „Suaugę vaikai ir jų tėvai“

Seminaras „Suaugę vaikai ir jų tėvai“
2018-11-14
17:30:00
Kretingos r. sav. M. Valančiaus viešoji biblioteka, Abonementas
Vilniaus g. 8, Kretinga

2018 m. lapkričio 14 d. 17.30 – seminaras „Suaugę vaikai ir jų tėvai“ Abonemente. Lektorė – psichologė Jurgita Dainauskaitė-Šileikienė. Būtina išankstinė registracija https://docs.google.com/forms/d/10eIG6SSKBziq6OGKUYHC9C2DyZwJ8jI_zY5wtyuYYxA/edit, vietų skaičius ribotas.

Neretai suaugusieji ir turintys vaikų, bendraudami su savo tėvais, jaučiasi paaugliais. Vyresniojo amžiaus žmonės norėdami susilaukti dėmesio iš jau suaugusių vaikų, reikalauja vykdyti įvairiausius, net ir nereikšmingus, pavedimus, taip išnaudodami jų laiką, kišdamiesi į jaunos šeimos reikalus, manipuliuodami, kritikuodami jų veiklą.

Jei esate buvę tokioje situacijoje – šis seminaras padės jums suprasti, kokie turėtų būti santykiai su vaikais, kaip gerinti tėvų ir vaikų santykius, spręsti kartų skirtumo problemas.

SEMINARO TEMOS

  • Kokie turėtų būti auginantys žmogų santykiai su tėvais?
  • Kaip su savo tėvais bendrauja emociškai brandus žmogus?
  • Su kokiais sunkumais susiduria žmonės, kurių tėvai išsiskyrė ankstyvoje vaikystėje?
  • Ką daryti, kad tie sunkumai nepersekiotų net kelių kartų vaikų?
  • Kodėl verta kalbėti apie suaugusių vaikų ir jų tėvų santykius?

Santykių su savo tėvais kokybė yra labai svarbus dalykas ne tiktai mažo vaiko, bet ir suaugusio žmogaus gyvenime. Tai, ką žmogus patiria, išgyvena, sukaupia augdamas su savo tėvais ar vienu iš tėvų, turės labai didelę įtaką jo paties kaip asmenybės formavimuisi, naujos šeimos kūrimui, sveikų ir laimingų vaikų auginimui.

Jeigu mes nesimokysime naujų dalykų, nekeisime savo įpročių, reakcijų į vyrą/moterį ar žmoną/vyrą, tai gyvenimas klostysis labai panašiai kaip ir tėvų. Žinoma, labai smagu, jeigu tėvai gyvena lyg pasakoje „ilgai ir laimingai…“. O jeigu ne?

APIE LEKTORĘ

JURGITA DAINAUSKAITĖ-ŠILEIKIENĖ – asmeninių teigiamų gyvenimo pokyčių specialistė/praktikė, kvalifikuota meno terapeutė – psichologė, kūno psichoterapijos, judesio ir šokio terapijos, koučingo specialistė/praktikė, šeimos konsultantė, lektorė, reiki meistrė, muzikė, holistinio gydymo šalininkė ir propaguotoja. Nuolat tobulinasi šiuolaikinių psichoterapijos metodikų taikymo kvalifikacijos kėlimo mokymuose. Lektorė yra parengusi daugybę straipsnių, publikuotų žurnaluose ir internetiniuose portaluose, yra elektroninių knygų autorė, mylinti žmones ir svarbiausia – gyvenimą.

DAUGIAU INFORMACIJOS apie lektorę bei įvairius projektus: www.patikeksavimi.lt, http://www.xn--charizmatikamoteris-4xd.lt/ bei Facebook puslapyje „Psichologė Jurgita Dainauskaitė-Šileikienė“.


Renginiai

Turite klausimų?

Darbuotojams

Replica shoes